برندگان قرعه کشي MVM به چين مي روند

مراسم قرعه کشي آن دسته از مشتريان مديران خودرو که از تاريخ 12 بهمن ماه لغايت 15 اسفند سال 90 يکي از محصولات اين شرکت را خريداري کرده اند، برگزار شد
۲۸ دی ۱۳۹۵ | ساعت ۰۹:۱۰
برندگان قرعه کشي MVM به چين مي روند


 

برندگان قرعه کشي مديران خودرو به چين مي روند

پرشين خودرو: مراسم قرعه کشي آن دسته از مشتريان مديران خودرو که از تاريخ 12 بهمن ماه لغايت 15 اسفند سال 90 يکي از محصولات اين شرکت را خريداري کرده اند، برگزار شد .

به گزارش خبرنگار «پرشين خودرو»، شرکت مديران خودرو در راستاي برگزاي جشنواره هاي فروش محصولات خود با برگزاري يک مراسم قرعه کشي تعداد 10 نفر از مشتريان خود را براي سفر به چين انتخاب کرد .
بنابر اين گزارش، خودروهاي اين شرکت شامل MWM110 ، MWM530 ، X33 بوده و مشترياني که هر يک از اين خودروها را خريداري کرده بودند در اين قرعه کشي شرکت داده شدند .
همين گزارش مي افزايد، در اين قرعه کشي حدود چهار هزار و يکصد نفر شرکت داده شدند و برندگان اين مراسم نيز طي پاييز امسال به سفر چين خواهند رفت .
بر پايه اين گزارش، شرکت مديران خودرو طي اتحاد استراتژيک با شرکت خودروسازان چري چين برخي از محصولات اين شرکت را توليد مي کند که طي سال جاري محصولات جديدي را به بازار ايران عرضه خواهد کرد .
شنگ جيانگ قائم مقام مديرعامل و معاون فروش شرکت مديران خودرو در اين مراسم اعلام کرد: شرکت مديران خودرو طي سال هاي اخير به پيشرفت هاي قابل قبولي دست يافته و اهداف بلندمدتي را در بازار ايران دنبال مي کند .
وي افزود: هدف اصلي مديران خودرو حضور در بازار بر پايه حفظ حقوق مشتريان خواهد بود و تلاش خواهد کرد با گسترش شبکه خدمات پس از فروش و ارائه خدمات مناسب در راستاي توسعه بازار گام برارد .
وي خاطرنشان کرد: شرکت مديران خودرو در برنامه هاي آتي خود عرضه محصولات جديد در بازار ايران را هدف گذاري کرده و با تمرکز بر برنامه هاي کيفي، برنامه هاي توليدي را دنبال خواهد کرد .

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .