باشگاه هواداران MVM راه اندازي شد

با عضويت در اين کلوب شما صاحب يک صفحه ي شخصي خواهيد بود و امکان افزودن دوستان و همچين گفتگوي اينترنتي با ديگر اعضا را به دست مي آوريد.
۲۶ دی ۱۳۹۵ | ساعت ۱۰:۱۰
باشگاه هواداران MVM راه اندازي شد

"باشگاه هواداران MVM" به نشاني اينترنتي www.mymvm.ir توسط علاقه مندان و هوادارانMVM  و با حمايت شرکت صنايع خودروسازي مديران و در راستاي ارتقاء تعاملات دوست داران خودرو و هوادارانMVM ، گسترش دانش فني اعضا و همچنين  انتشار اخبار و سوالات و نظرات اعضا در زمينه محصولات MVM راه اندازي شده است.

 

تمامي علاقه مندان به مباحث مربوط به خودرو به ويژه محصولات MVM مي توانند در اين باشگاه مجازي حضور يافته  و جهت دستيابي به اطلاعات و کسب امتيازات بيشتر به عضويت اين باشگاه درآيند.

 

با عضويت در اين کلوب شما صاحب يک صفحه ي شخصي خواهيد بود و امکان افزودن دوستان  و همچين گفتگوي اينترنتي با ديگر اعضا را به دست مي آوريد. در عين حال کاربران اين امکان را دارند که با در نظر گرفتن قوانين باشگاه هواداران MVM  يادداشت ها، تصاوير، مقالات و اخبار مورد نظر خود را در صفحه ي شخصي خود و در عين حال در تالار اصلي باشگاه نمايش دهند. کاربران همچنين مي توانند با رعايت احترام به قوانين کلوب نظرات خود را در مورد مطالب ديگر اعضا اعلام نمايند. در عين حال اعضا مي توانند سوالات خود رو در مورد هر يک از محصولات MVM در صفحه "اطلاعات فني" عنوان کرده و از پاسخ هاي ديگر اعضا بهره مند گردند.

 

 

تمامي فعاليت هاي اعضا در تالار اصلي باشگاه هواداران MVM از جمله ارسال مطلب، نظر، سوال ، معرفي باشگاه به دوستان خود و ... مشمول کسب امتياز و هداياي اين باشگاه مي گردند. همچنين اعضاء کلوب مي توانند در مراسم هاي مختلفي که  توسط باشگاه هوادارن MVM برگزار مي شود، حضور يابند.

نظرات

text

بهزاد عقلمند

date ۲۹ آبان ۱۳۹۶ clock ۰۳:۰۸

باسلام بنده حقیر یک کارگاه توی تبریز دارم که در رده کمک فنر بصورت پیشرفته و ابداعی طرحهایی رو اجرا میکنیم یک طرحمون اختصاص داره به کمک فنر انواع خودرو ام وی ام که با تعویض کلیه قطعات داخلی قادر به حل این مشکل هستیم و یک کار اساسی روشون انجام میدیم

text

امین

date ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ clock ۰۷:۰۶

روی ام وی ام 550 چگونه میشه رینگ و لاستیک 16 ببندیم؟

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .