با کيفيت ترين خودرو ارزان قيمت ايران

آخرين آمار و اطلاعات منتشر شده حاكي از آن است كه در ميان خودروهاي زير 10 ميليون توماني در ايران، خودرو چيني ام.وي.ام 110 سه سيلندر وضعيت بهتري نسبت به بقيه دارد .
۲۶ دی ۱۳۹۵ | ساعت ۱۱:۱۰
با کيفيت ترين خودرو ارزان قيمت ايران

 

                                                         لينک خبر در وب سايت خبرگزاري ايسنا

 

 

باكيفيت‌ترين خودرو ارزان‌قيمت كدام است؟

» سرويس : اقتصادي - خودرو

کد خبر : 91021911122

سه‌شنبه ?? ارديبهشت ???? - ??:??

 

آخرين آمار و اطلاعات منتشر شده حاكي از آن است كه در ميان خودروهاي زير 10 ميليون توماني در ايران، خودرو چيني ام.وي.ام 110 سه سيلندر وضعيت بهتري نسبت به بقيه دارد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حال حاضر انواع پرايد بنزين‌سوز و ام.وي.ام 110 سه سيلندر تنها خودروهاي توليدي زير 10 ميليون توماني موجود در ايران محسوب مي‌شوند كه در اين بين ام.وي.ام 110 سه سيلندر طبق بررسي شركت بازرسي و كيفيت ايران كيفيت‌ بهتري دارد .

در ماه فروردين هم ام.وي.ام 110 و هم انواع پرايد در اين بررسي در سطح خوب ارزيابي كيفي شده‌اند. در اين بين ام.وي.ام 110 تنها از نظر صداهاي غيرعادي، ترمز و موتور و انتقال قدرت وضعيت بدتري نسبت به انواع پرايد داشته و در ساير بخشهاي فني برتري با خودرو چيني بوده است. در مجموع نمره منفي ام.وي.ام 110 معادل 98.8 بوده در حالي كه نمره منفي خودرهاي پرايد 109 بوده است .

در بين انواع پرايد نيز به ترتيب سايپا X131 ، سايپا X132 و سايپا X131 پارس خودرو باكيفيت‌ترين‌هاي خانواده پرايد بوده‌اند .

اين در حالي است كه مجموعه خودروهاي زير 10 ميليون تومان از نظر كيفيت در بين كل خودروهاي موجود در بازار رده‌هاي پايين را به خود اختصاص داده‌اند كه با توجه به قيمت آنها موضوع چندان عجيبي نيست .

براساس آمار انجمن خودروسازان، در سال گذشته توليد ام.وي.ام 110 سه سيلندر در شركت خودروسازي مديران خودرو با افزايش 3.8 ‌درصدي به 3227 دستگاه رسيد .

همچنين در سال گذشته توليد انواع پرايد نيز در دو شركت سايپا و پارس خودرو در مجموع با كاهش 0.7 درصدي به 611 هزار و 458 دستگاه رسيد. كاهش توليد پرايد بيشتر به دليل افت توليد مدل دوگانه‌سوز اين خودرو بوده است؛ به طوري كه توليد پرايدهاي دوگانه‌سوز در پارس خودرو و سايپا به ترتيب بيش از 98 و 76 درصد كاهش يافت .

انتهاي پيام

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .