ایکس 33، خودروی سفرهای خانوادگی

۰۴ مرداد ۱۳۹۷ | ساعت ۱۲:۰۵
ایکس 33، خودروی سفرهای خانوادگی

عموم خانواده‌های ایرانی به لحاظ فرهنگ و عادت های زندگی اهل سفر هستند و از هر فرصتی برای خلق یک سفر آن هم درو از خانه استفاده می‌کنند. .در سال های اخیر سمت و سوی این سفرها نه تنها به شهرهای شمالی کشور بلکه مقصدهای دیگری همچون کویر نوردی و شهرهای غربی را نیز در پی داشته است. جزء لاینفک سفرهای زمینی داشتن خودرویی مطمئن است؛ خودرویی که بتواند در جاده های پهناور و طولانی با هر شرایط آب و هوایی و تغییر ناگهانی این کشور چهار فصل کنار بیاید و لذت سفر را دوچندان کند. در این نوشتار سعی داریم مزیت های سفر با خودرو ایکس33  اس را برای یک خانواده نسبتا پر جمعیت بررسی کنیم.

 

قلب تپنده پرقدرت با حجم 2000 سی‌سی

لذت رانندگی با یک خودرو شاسی بلند را زمانی حس خواهید کرد که با قدرت در جاده برانید. ایکس33 اِس امکان تجربه این حس خوش‌آیند را برای شما می‌دهد. ایکس33 اِس با بهرمندی از یک موتور قدرتمند 2000 سی‌سی و بهره‌گیری از یک گیربکس هفت سرعته CVT لذت این رانندگی را دوچندان می‌کند. استفاده ازسیستم تیپ‌ترونیک برای تغییر وضعیت دنده ها و مدیریت ضرایب آن در موقعیت های مختلف از دیگر مزیت های مجموعه پیشرانه این خودرو است. وجود کروز کنترل و دکمه های کمک کننده روی فرمان این سیستم آپشن رفاهی دیگری است که در مسیر های طولانی و یکنواخت به کمک راننده خواهد آمد.

 

فضای داخلی بزرگ، آسایش سرنشینان

طراحی مناسب، زوایای استاندارد و فاصله مناسب ردیف جلو با صندلی های عقب، جای پای مناسب کافی ، ارتفاع مناسب سقف همه و همه کافی است تا یک خانواده 5 نفره بزرگسال سفر لذت بخش خود را آغاز کنند. طراحی تریم داخلی ایکس33 اِس که سومین نسل بهبود سافته این خودرو پرفروش است بگونه ایی است که بیشترین فضای ممکن را در اختیار سرنشینان قرار می‌دهد. این همه ماجرا نیست! فضای بار 550 لیتری عقب خودرو بیشترین فضای ممکن در میان دیگر رقبا این امکان را به شما می‌دهد تا برای هر یک از اعضای خانواده چمدان شخصی را همراه کنید و در نهایت تمام آنچه را برای اطمینان در سفر نیاز دارد به همراه خود داشته باشید و  مطمئن باشید همچنان فضای کافی برای جا دادن سوغاتی شهر مقصد خواهید داشت.

 

طراحی مناسب، حس خوب سفر

طراحی زیبا و پایدار ایکس33‌ اِس حس اطمینان و آرامش را به شما انتقال خواهد داد. طراحی چهره ایی قدرتمند در قسمت جلو در کنار چراغ های کشیده و فرم ایرو دینامیک درب موتور، خطوط بدنه و بهره گیری از تزئینات متناسب به یک خودرو شاسی بلند و زیبا، سانروف و بدنه دو رنگ، دید کافی و مناسب شیشه جلو و پنجره های بزرگ سرنشینان همه و همه حس خوب سفر را برای شما پر رنگ تر خواهد کرد.

 

اطمینان به خودرو حاصل ایمنی و کیفیت

ایکس 33 اِس سومین نسخه خودرو بهبود یافته از نسل خود است. خودرویی که به گفته سازنده بیش از 186 مورد ارتقاء و بهبود تولید و طراحی را تجربه و دانش فنی متخصصان را با خود بهمراه دارد. افزایش کیفیت تولید، بهبود ایمنی، و کاهش نرخ تعمیرات نسبت به نسل های قبلی از نکاتی است که اطمینان خاطر راننده و سرنشینان را دوبرابر خواهد کرد. از سوی دیگر وجود شبکه فعال نمایندگان در کلیه شهرها و راه های مواصلاتی دغدغه ها را به صفر میل می‌دهد.

آپشن های رفاهی و رابط های کاربری

ایکس 33 اس با هدف استفاده برای افراد مختلف طراحی شده است. لذا در کنار اصل مهم کیفیت و ایمنی به حفظ ارتباط کاربر نیز توجه داشته و برای این منظور از یک مانیتور تمام لمسی 8 اینچی بهره گرفته است. سیستم نویگیشن فارسی، قابلیت اتصال موبایل به سیستم چند رسانه ایی(Mobile mirror mapping)، امکان اتصال با بلوتوث و پخش ویدو و موزیک از جمله این آپشن هاست. امکان کنترل و تنظیم سیستم چند رسانه ایی از روی غربیلک فرمان و همچنین سیستم تهویه هوشمند، امکان تنظیم نوع حرکت اسپورت (پرشتاب) و یا اِکو (کم مصرف) از دیگر امکانات این خودرو است.

 

نتیجه گیری

خودرو ایکس 33 اِس یک خودرو شاسی بلند اقتصادی تولید داخل در سگمنت قیمتی میان رده است که با توجه به شرایط بازار و قیمت رقبای داخلی و خارجی خود از بهترین انتخاب های ممکن برای مشتریان بشمار می‌رود. تدام حضور مدیران خودرو در طی 15 سال اخیر در ایران و پشتیبانی از قطعات و خدمات محصولات خود نیز از جمله نقاط قوت این برند است.

نظرات

text

بابک

date ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ clock ۰۹:۰۵

خودرو x33s در رده قیمت بازار ایران خودرویی مناسب وبا کیفیت میباشد.

text

آرش فتحعلی زاده

date ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ clock ۱۲:۰۵

با سلام و تشکر از طرفداران مدیران خودرو هستم و مالک سومین ام وی ام در عمرم که همان ایکس 33 میباشد. بسیار راضی ام و توصیه میکنم.

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .