ایکس22 خودرویی همگام با نیاز مشتریان

۰۸ شهریور ۱۳۹۶ | ساعت ۱۱:۰۶
ایکس22 خودرویی همگام با نیاز مشتریان

رشد روز افزون تکنولوژی‌های دیجتالی و افزایش تقاضای مشتریان برای استفاده بیشتر از رابط‌های کاربری در خودروها شکل تقاضای این محصول پر طرفدار را تغییر داده و به برتری محصول و ابزاری برای بازارداری برندها و تولید کنندگان تبدیل کرده است. در دنیای حاضر خودروها از ابزار سنتی حمل و نقل به سمت تبدیل شدن به یک فناوری هوشمند و یکپارچه مبدل شده اند که با استفاده از  روش های ارتباطی متفاوت سعی در برطرف کردن نیازهای مشتریان دارد. شیوه جدیدی که تبدیل به نوعی سلاح تولید کنندگان برای جذب مخاطبان خود شده است. شرکت مدیران خودرو نیز با درک نیازهای جامعه مشتریان جوان خود اقدام به عرضه محصولات خود با مجموعه‌ایی از امکانات رفاهی بروز و جذاب کرده است. ام وی ام ایکس22 خودرویی که با هدفگیری جوانان بعنوان جامعه مخاطبان خود سعی کرده است با نیازها و نگاه مشتریان ایرانی همراه شود. اتفاقی که با پاسخ مناسبی از سوی بازار مواجه شد و قدم های گروه تحقیق و توسعه این شرکت را برای گام های بعدی در این مسیر مستحکم تر نمود. نیاز سنجی صحیح برای این محصول در تهیه شکل نهایی ایکس22 موفقیت آن را برای تبدیل شدن به یک محصول استراتژیک و تاثیر گذار در بازار خودرویی ایران رقم زد. انتخاب و استفاده بدنه دو رنگ برای خودرو ایکس22 تداعی کننده عمیق تری از مفهوم پویایی و جذابیت بصری را منتقل میکند. خطوط بدنه بهمراه بکارگیری طرح های ترکیبی از اصالت ، مدرنیته و طبیعت در فضای خارجی و داخلی ایکس 22 نشان از یک بلوغ در محصولات مدیران خودرو است. استفاده از جلو پنجره و چراغ جلو  در القای حس سرعت ، هیجان و تسلط در قالب یک طراحی هم‌خانواده با برادر بزرگترش یعنی ایکس33 نیز موید همین ثبات و پختگی در طراحی است. اما اتفاق هیجان انگیز در اصل در کابین ایکس22 رخ داده است. نقطه برتری ایکس22 نسبت به رقبای حال حاضر بازار که منجر شده است، متقاضیان خرید در این رنج قیمتی ، ایکس22 را حتی به رقبای اروپایی خود ترجیح دهند. استفاده از ابزار های هوشمند همچون سیستم های مولتی مدیا با رابط کاربری مانیتور 8 اینچی تمام لمسی با قابلیت اتصال به تلفن های هوشمند شخصی برای کنترل راحت تر از جمله این اتفاقات است. بکار گیری مواد با کیفیت بالا برای این محصول در این رنج قیمتی در کنار طراحی جسورانه و در عین حال جذاب حس پویای و هیجان را دوچندان کرده است. آپشن های یاری رسان راننده در کنترل بهتر خودرو برای مسیرهای طولانی همچون کروز کنترل، دوریبن دنده عقب، تنظیم برقی آینه های جانبی و... از جمله این ابزار ها هستند.

ام وی ام ایکس22 را می‌توان جزء محصولات جدید در بازار ایران دانست که ضمن توجه به نیازهای کاربری مشتریانش، کیفیت و ایمنی را نیز مد نظر داشته و توانسته در مدت کوتاهی به عنوان یکی از انتخاب های اصلی مشتریان مبدل گردد.  

علاقه مندان می‌توانند برای اطلاع دقیق از آپشن ها و امکانات ام وی ام ایکس22 به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو مراجعه نموده و از شرایط فروش منطعف این محصول مطلع شوند.

نظرات

text

علیرضا

date ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ clock ۱۱:۰۶

درود مدیران خودرو با نظر ج ف موافقم، الان کانون بازنشستگی کشوری میخواد فروش لیزینگی ایرانخودرو ارائه کنه، منتهی ما اصلا تمایل به خرید از این شرکت نداریم :( سپاس/

text

اسداله سلیمانی

date ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ clock ۰۸:۰۶

بسیارعالیست

text

ج ف

date ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ clock ۰۷:۰۶

چرا با کانون بازنشستگان ارتش ویا کانون بازنشستگان نیروهای مسلح قرارداد ندارید .اتفاقا اگر با این کانونها قراردادداشته باشید داوطلب خرید نیز پذزیاد است .یا بازنشسته اجا

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .