پشتیبانی و امداد جاده ایی کلیه محصولات مدیران خودرو تا پایان تعطیلات نوروز 97

حمل رایگان کلیه خودرو های گارانتی و غیر گارانتی برند های ام‌ وی ام و چری، خدمات فنی و امداد جاده‌ایی در 100 نقطه سیار و پشتیبانی فنی در محل نمایندگی های مجاز بصورت شبانه‌روزی تا پایان ایام عید نوروز 97 ادامه خواهد داشت
۰۶ فروردین ۱۳۹۷ | ساعت ۱۲:۰۱
پشتیبانی و امداد جاده ایی کلیه محصولات مدیران خودرو تا پایان تعطیلات نوروز 97

شرکت مدیران خودرو بعنوان یکی از خودروسازان موفق داخلی همواره با اجرای طرح های مختلف حمایت خود را از خریدران محصولات خود به شکل های مختلف نشان داده است. عید نوروز یکی از فرصت های پیش روی هموطنان برای سفرهای زمینی است که نیازمند پشتیانی فنی و ایجاد آسایش و امنیت دارندگان وسایل نقلیه در خصوص خدمات دهی در جاده های کشور است. پیش از آغاز ایام تعطیلات عید نوروز 97 شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو ضمن اعلام برنامه خود برای پوشش بیش از 3000 جاده پرتردد و مواصلاتی و همچنین استقرار بیش از 100 نقطه امدادی بشکل سیار و ثابت، در زمان برگزاری کمپین خدمات نوروزی از کلیه تکنسین‌های فنی خود بازرسی لازم را بعمل آورد تا از نحوه صحیح و کامل خدمت رسانی به هموطنان اطمینان لازم را کسب نماید. همچنین حضور نمایندگی های منتخب در شهر های مختلف و ارائه خدمات فنی لازم از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این ایام بوده است.
هموطنان می‌توانند با شماره تماس مستقیم 02147651 در هر نقطه از جاده های ایران با شبکه پشتیبانی و امدادی تماس حاصل کرده و از خدمات کمپین نوروزی شرکت مدیران خودرو بهرمند شوند.

 

امداد جاده

نظرات

text

Moojtabae2

date ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ clock ۰۵:۰۱

عالی بود امداد امسال همین که هذینه خودرو بر و امداد رایگان بود برای خودروهای گارانتی و وارانتی یه امتیاز 20 داشت

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .