افزايش چشمگير توليد محصولات مديران خودرو

در حالي که اکثر خودروسازان بخش دولتي و خصوصي در سال جديد با افت چشمگير توليد مواجه هستند شرکت مديران خودرو از افزايش قابل توجه تيراژ توليد در اين شرکت خبر داد
۲۷ دی ۱۳۹۵ | ساعت ۰۴:۱۰
افزايش چشمگير توليد محصولات مديران خودرو

 


 

افزايش چشمگير توليد چري در ايران

 

 

پرشين خودرو: در حالي که اکثر خودروسازان بخش دولتي و خصوصي در سال جديد با افت چشمگير توليد مواجه هستند شرکت مديران خودرو از افزايش قابل توجه تيراژ توليد در اين شرکت خبر داد .

به گزارش «پرشين خودرو»، شرکت مديران خودرو که محصولات چري چين را در کشور مونتاژ مي کند، در ميان خودروسازان بخش خصوصي عملکرد قابل قبولي در کارنامه خود به ثبت رساند .
در حالي که گروه بهمن به عنوان بزرگ ترين خودروساز بخش خصوصي کشور در سال جاري با افت بيش از 90 درصدي توليد در گروه خودروهاي سواري خود روبرو شده، شرکت مديران خودرو با توليد 8500 دستگاهي طي سه ماهه ابتدايي سال جاري عملکرد خوبي از خود به جا گذاشته است .
اين شرکت توانسته در سه ماهه ابتدايي سال جاري روند رو به رشد توليد را در کارنامه خود ثبت کرده و هشت هزار و 500 دستگاه انواع خودرو سواري توليد و روانه بازر کشور کند .
شرکت مديران خودرو موفق شده سه ماهه امسال يک هزار و 200 دستگاه MVM 110 ، دو هزار و 900 دستگاه MVM 530 و چهار هزار و 400 دستگاه MVM ايکس33 را به توليد برساند .
در اين ميان بالاترين ميزان توليد اين شرکت به خودرو ايکس 33 اختصاص داشته که اين آمار بيانگر استقبال خوب بازار از شاسي بلند مديران خودرو است .

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .