افزايش قيمتMVM315 در بازار

اختلاف قيمت بازار و شرکتي خودرو ام.وي.ام 315 چند ميليوني شد
۲۸ دی ۱۳۹۵ | ساعت ۰۹:۱۰
افزايش قيمتMVM315 در بازار
 

لينک خبر در وب سايت پرشين خودرو

افزايش 6 ميليون توماني قيمت ام.وي.ام 315 در بازار

پرشين خودرو: اختلاف قيمت بازار و شرکتي خودرو ام.وي.ام 315 چند ميليوني شد .

به گزارش «پرشين خودرو»، کاهش عرضه و برهم خودرن تعادل در بازار خودروهاي داخلي منجر به چرخش بازار و افزايش تقاضا براي برخي ديگر از خودروها شده است به طوري که افزايش تقاضا، اختلاف قيمت شرکت و بازار اين خودروها را ميليوني کرده است .
يکي از خودروهايي که طي يک ماه اخير با افزايش چشمگير تقاضا روبرو شده و قيمت آن در بازار روند افزايشي به خود گرفته است خودرو ام.وي.ام 315 مديران خودرو است که طي اين مدت با افزايش 6 ميليون توماني قيمت در بازار مواجه شده است .
در حالي که بهاي شرکتي اين خودرو حدود 18 ميليون تومان است، هم اکنون خودرو ام.وي.ام 315 در بازار با قيمت حدود 24 ميليون تومان معامله مي شود که اين آمار حاکي از اختلاف 6 ميليون توماني قيمت شرکتي و بازار اين خودرو است .
خودرو ام.وي.ام 315 محصول جديد مديران خودرو است که از ابتداي سال جاري روانه بازار ايران شده است. اين خودرو داراي موتوري با قدرت ??? اسب بخار و سيستم ترمز آن اي.بي.اس و اي.بي.دي بوده و داراي کيسه هوا براي راننده و سرنشين است. اين خودرو در ايران در دو مدل صندوق دار و بدون صندوق ارائه مي شود .
فالوين 2 يا همان ام.وي.ام 315 خودرويي با سبک اسپرت و ظاهري شيک و ماشيني مخصوص خانواده است. اين خودرو که از رده خودروهاي جمع و جور است، در خط توليد چري جانشين کوين (Cowin) شد و بنظر مي رسد که در طراحي از خودرو پژو 206 الهام گرفته است .
از همان ابتدا کارشناسان اين خودرو را به عنوان رقيبي جدي براي پژو 206 در ايران مطرح کردند. تا کنون 200 دستگاه از ام.وي.ام 315 توسط شرکت واردکننده در بازار عرضه شده است .

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .