افتتاح مرکز خدمات پس از فروش دیگری از مدیران خودرو در پایتخت!

مرکز خدمات پس از فروش نمایندگی 350 دهقانپور با فضایی بالغ بر 1000 متر مربع و ظرفیت پذیرش روزانه 30 دستگاه خودرو در محدوده شرق تهران آغاز به کار کرد.
۰۷ آبان ۱۳۹۷ | ساعت ۰۷:۰۸
افتتاح مرکز خدمات پس از فروش دیگری از مدیران خودرو در پایتخت!

با اجرای برنامه جامع بهبود زیر ساخت خدمات پس از فروش شبکه نمایندگان مدیران خودرو و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، نمایندگی فروش 350 دهقانپور اقدام به اختصاص فضایی مطابق با استاندارد های شرکت، جهت ارائه خدمات پس از فروش خود کرده است.
شرکت مدیران خودرو با هدف افزایش سطح کیفی خدمات پس از فروش خود در حال اجرای پروژه بهبود و رشد سطح استاندارد سازی شبکه نمایندگان می باشد. در این طرح ایجاد و افزایش فضاهای خدماتی نمایندگان، تکمیل کادرفنی، استاندارد سازی بصری، زیرساخت ها و همچنین تکمیل تجهیزات از جمله برنامه های در حال اجرا هستند.
نمایندگی 350 دهقانپور که از نمایندگان فروش شرکت مدیران خودرو در تهران میباشد به سرعت اقدامت لازم را در دستور کار قرارداد و فضاهای لازم را مطابق با آخرین استانداردها آماده نمود. ایجاد فضای استاندارد و تهیه تجهیزات فنی لازم به همراه بکارگیری تیم مجربی از کارشناسان فنی حوزه خدمات از جمله تمهیدات صورت گرفته در خصوص راه اندازی مرکز خدمات پس از فروش این نمایندگی است.  
این مرکز خدمات پس از فروش در نیمه دوم سال در روز های کاری هر هفته از شنبه تا چهارشنبه در نوبت اول از 8 تا 13 و درنوبت دوم از ساعت 14:30 تا 17:30 و پنج شنبه ها از ساعت 8 تا 13:30 آماده ارائه خدمات به هر یک از مالکان خودروهای شرکت مدیران خودرو می باشد. انجام سرویس های اولیه و سرویس های ادواری، بررسی و رفع عیب و همچنین ارائه خدمات صافکاری و نقاشی از جمله خدمات ارائه شده در این مرکز خدماتی است. هریک از مشتریان همچنین می توانند در صورت نیاز به خرید قطعات یدکی به صورت مستقیم، به این نمایندگی مراجعه کرده و با ارائه مدارک خودرو قطعه مورد نیاز را با قیمت مصوب شرکت خریداری نمایند.
مالکان محصولات مدیران خودرو می توانند جهت بهره مندی از خدمات پس از فروش این نمایندگی به آدرس تهران،خیابان آیت، بعد از چهارراه تلفنخانه، پلاک 133 مراجعه فرمایند.
همچنین مشتریان گرامی می توانند نزدیک ترین نمایندگی مجاز به محل خود را با مراجعه به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به نشانی www.mvmco.ir جستجو نمایند.

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .