شروع بکار هفدهمین دوره نمایشگاه خودرو مشهد و حضور فعال شرکت مدیران خودرو

۱۷ مرداد ۱۳۹۶ | ساعت ۱۲:۰۵
شروع بکار هفدهمین دوره نمایشگاه خودرو مشهد و حضور فعال شرکت مدیران خودرو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو، بعد از ظهر دیروز دوشنبه 16 مرداد، هفدهمین دوره نمایشگاه خودرو مشهد با حضور جمعی از مدیران و چهره های سرشناس استان خراسان افتتاح گردید. شرکت مدیران خودرو نیز با عرضه و نمایش محصولات خود در قالب دو برند MVM و CHERY در سالن بهار میزبان حضور مردم مشهد و علاقه مندان به این برند خواهد بود. در اولین روز برگزاری نمایشگاه خودرو مشهد ایکس33اس و ایکس22 به عنوان دو خودرو شاسی بلند برند ام وی ام نیز با استقبال خوب بازدیدکنندگان مواجه شدند.

همچنین در حاشیه معرفی خودرو جدید چری تیگو7 مراسم تقدیر و تشکر خبرنگاران در روز خبرنگار انجام شد و از تعدادی از خبرنگاران فعال در حوزه اطلاع رسانی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

رویدادهای نمایشگاهی با ایجاد فضایی استاندارد و همچنین حضور برندهای مختلف فرصتی مناسب برای خریداران است تا با مقایسه و ارزیابی مدل های مد نظر خود بهترین تصمیم را برای خرید مورد نظر خود اتخاذ نمایند. طراحی، کیفیت تولید، امکانات رفاهی خودرو و البته تناسب این موارد با قیمت فروش خودرو و شرایط فروش از جمله شاخص های مهم  تصمیم گیری برای مشتریان است.

در این نمایشگاه بیش از ۲۰ برند داخلی و خارجی محصولات خود را به نمایش عموم مردم گذاشتند.

نمایشگاه خودرو مشهد به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای نمایشگاهی کشور هفدهمین سال برگزاری خود را تجربه میکند. این نمایشگاه از 16 مرداد آغاز شده و تا جمعه 20 مرداد در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی شهر مشهد از ساعت 17 تا 21 برقرار خواهد بود.

 

علاقه مندان می‌توانند با دنبال کردن کانال تلگرام و وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس @official_MVM و www.mvmco.ir  از آخرین اخبار برگزاری نمایشگاه خودرو مشهد و چگونگی حضور شرکت مدیران خودرو در این نمایشگاه مطلع شوند.

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .