آغاز شرایط فروش ایکس 33 اس بدون بهره به صورت محدود

۰۸ اسفند ۱۳۹۷ | ساعت ۰۳:۱۲
آغاز شرایط فروش ایکس 33 اس بدون بهره به صورت محدود

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیران خودرو، به نقل از واحد فروش از روز چهارشنبه 8 ام اسفند ماه 97 فروش ویژه خودروی ایکس 33 اس با شرایط بدون بهره به صورت محدود جهت خرید این محصول در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

بر اساس اطلاعات ارائه شده واحد فروش، مشتریان می‌توانند جهت خرید خودروی ام وی ام ایکس33 از تسهیلات 12 ماهه بدون بهره، استفاده نمایند. شرکت مدیران خودرو برای این خودرو تسهیلات 50 درصدی در نظر گرفته است. مشتریان می توانند با پرداخت 40 درصد قیمت محصول به عنوان پیش پرداخت در زمان ثبت نام، و 10 درصد قیمت محصول در قالب یک چک دوماهه بدون بهره از تسهیلات 50 درصدی 12 ماهه بدون بهره استفاده نمایند. همچنین برای مشتریانی که تمایل به بازپرداخت در مدت زمان بیشتری را داشته باشند می توانند از تسهیلات 60 درصدی استفاده نموده و تا 48 ماه اقدام به بازپرداخت مبلغ نمایند.

تحویل این خودرو ها فوری بوده و از زمان ثبت نام و تکمیل پیش پرداخت و مدارک لازم طی مدت 30 روز صورت خواهد گرفت. لازم به ذکر است کلیه محصولات برند ام وی ام از گارانتی 3 ساله یا پیمایش 60 هزار کیلومتر برخوردار بوده و همچنین سرویس اولیه کلیه خودرو ها برای مشتریان رایگان خواهد بود.

مشتریان میتوانند با مراجعه به وبسایت شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir از نزدیک‌ترین نمایندگی‌ محل مورد نظر خود مطلع شوند.

نظرات

نظر دهید

نظر خود را در مورد این مطلب بگذارید .