زمان باقی مانده تا پایان مسابقه

مسابقه عکاسی هفت چین 1398


ایرانیان به رسم یک سنت دیرین، از راه رسیدن بهار را جشن گرفته و بساط یک مهمانی باشکوه را آماده می کنند. همگان به تکاپو می افتند، به پاس تولد دوباره طبیعت، سفره ای برپا می کنند و در کنار خانواده و دوستان منتظر می مانند تا بهار زنگ خانه­ شان را بزند. سفر کردن نیز از آداب دیگر عید نوروز است که با هدف صله رحم، تفریح و یا زیارت انجام می شود. به پاسداشت این سنت­های دیرین و نیکو امسال نیز شرکت مدیران خودرو بر آن شد تا طبق روال سال های گذشته اقدام به برگزاری سومین دوره مسابقه عکاسی نوروز با عنوان «هفت چین» نماید.

 

تاریخ شروع مسابقه: 28 اسفند 1397

تاریخ پایان مسابقه: 28 فروردین 1398

 

شیوه ارسال آثار:

از 28 اسفند 1397 تا 28 فروردین 1398 فرصت دارید عکس خود را به صفحه اینستاگرام https://www.instagram.com/official.mvm  یا شناسه تلگرام https://telegram.me/mvmadmin ارسال کنید (چنانچه عکس را با هشتگ #هفت_چین در صفحه اینستاگرام خودتان نیز پست کنید شانس بیشتری برای انتخاب خواهید داشت).

توضیحات مسابقه


descMVM

از عموم علاقه مندان دعوت می شود آثار خود را در موضوعات زیر ارسال نمایند

Smiley face

3. «ام وی ام و سفر»

شرکت کنندگان با ارسال یک تصویر مرتبط با سفر و گردشگری که یکی از محصولات شرکت مدیران خودرو در آن حضور داشته باشد وارد این دسته موضوعی از مسابقه می شوند

Smiley face

2. «ام وی ام و خانواده»

علاقه مندان می توانند با ارسال یک تصویر خانوادگی در کنار یکی از محصولات شرکت مدیران خودرو در این مسابقه شرکت کنند.

Smiley face

1. «ام وی ام و سفره هفت سین»

شرکت کنندگان می توانند تصویری از سفره هفت چین خود را که در آن یک المان از شرکت مدیران خودرو (نظیر سوئیچ خودرو، نقاشی یکی از محصولات، عکس خودرو و..) گنجانده شده است ارسال نمایند

شرایط مسابقه


1. شرکت برای عموم آزاد است. لزوما نباید صاحب خودرو باشید و می توانید از خودروی MVM اطرافیان در عکس استفاده کنید.
2. عکس (سلفی یا غیر آن) باید به شکلی باشد که خودرو در عکس به خوبی دیده شده و MVM بودن آن برای بیننده کاملا واضح باشد (در خصوص موضوع «ام وی ام و سفره هفت سین» یک المان از برند یا محصولات ام وی ام باید به خوبی در تصویر دیده شود.)
3.عکس باید به صورت عریض (Landscape) با کیفیت خوب و مطابق موازین اسلامی گرفته شده و به نحوی ویرایش نشود که اصالت عکس از بین برود.
4. خلاقیت، زیبایی و متفاوت بودن عکس، معیار اصلی مسابقه می باشد.
6. همراه عکس مشخصات فردی خود شامل نام، شماره موبایل و محل دقیق عکاسی را ذکر نمایید.
7. حق استفاده از تمام عکس های مسابقه در تمامی تبلیغات برای مدیران خودرو محفوظ می باشد. ارسال عکس از جانب شرکت کننده به این معناست که او صاحب اثر می باشد.

8. شرکت مدیران خودرو این حق را برای خود محفوظ می داند که در هر زمانی نسبت به لغو یا اعمال تغییرات در شرایط و مفاد مسابقه اقدام نماید.

9. در راستای اطمینان از صحت آثار و اهدای عادلانه جوایز، کلیه آثار بعد از اتمام مسابقه مورد بررسی دقیق و فنی قرار گرفته و آثار غیرواقعی حذف می گردد.

descMVM

جوایز مسابقه